Petražolės
Vegetariškos persų restoranas


Apie mus

Esame jau antrus metus veikiantis vegetarinis restoranas Vilniaus Senamiestyje, puoselėjantis persų kultūrą ir kulinarines tradicijas. Gaminame lietuvių jau pamėgtus iranietiškus užkandžius, patiekalus bei desertus, minime tradicines šventes ir kitaip dalinamės egzotiška, tačiau be galo svetinga Irano dvasia.

„Petražolės“ yra išskirtinė vieta, kadangi tiek joje dirbantys, tiek ir besilankantys žmonės jau tapo viena didele šeima ir šią atmosferą tikrai pajusite apsilankę restorane. Mielai pasitinkame šeimas su mažais vaikais ar augintiniais, o labiausiai mėgstame organizuoti jūsų gimtadienius ar kitas svarbias šventes, pasirūpindami visomis gardžiomis  smulkmenomis ir svečiais. 

Pavadinimas „Patražolės“ taip pat turi savo nekasdieninę istoriją. Mums buvo labai svarbu pasirinkti simbolį, kuris atspindėtų Lietuvą ir Iraną kartu. Taip gimė petražolė – parsley – „par“ atstojantis Persiją arba Iraną bei „ley“ – Lietuvą.

 

Darbuotojai

Mūsų patyrę darbuotojai patenkins visus Jūsų lūkesčius. Mes siekiame pranokti Jūsų lūkesčius!

Komanda

Mūsų gamybos komandą sudaro profesionalūs darbuotojai, kurie nuolatos stengiasi patenkinti aukščiausius mūsų kompanijos keliamus reikalavimus.